nav_bar_left AKTUALNOŚCI
 
Menu główne
AKTUALNOŚCI
O SZKOLE
KONTAKT
PATRON
RADA RODZICÓW
RADA PEDAGOG.
SAMORZĄD
OSIĄGNIĘCIA
SPORT
GALERIA ZDJĘĆ
MAPA STRONY
POBIERZ
DORADZTWO ZAWODOWE
RODO
Sondy
Co myślisz o nowej stronie gimnazjum?
 
Licznik
Odwiedzających: 531948

Witamy w aktualnościach
Opowiedzieli się po stronie 'eko' Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
30.06.2014.

 Wiosna to czas kiedy wszyscy z lubością delektujemy się kolorami i smakami przyrody. Wtedy też chętniej podejmujemy działania proekologiczne doceniając fakt, iż jesteśmy na naszej planecie jedynie gościnnie. Późną wiosną odbył się w Łubnicach Powiatowy Piknik Ekologiczny, którego organizatorzy, opowiadając się po stronie ekologii, ogłosili liczne konkursy.

Więcej na www.szydlow.pl

 
'Jesteście Panami Świata' Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
26.06.2014.

 W dn. 16 maja, w Piwnicach Kazimierzowskich młodzież gimnazjalna zaprezentowała przedstawienie teatralne pt. "Jesteście Panami Świata".

Więcej na www.szydlow.pl

 
Wycieczka do Sandomierza Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
04.06.2014.
   W sobotę, 31 maja 2014 roku, 36-osobowa grupa gimnazjalistów wraz z opiekunami, wybrała się na wycieczkę do Sandomierza, jednego z najstarszych i najpiękniejszych miast polskich. Wyjazd odbył się w ramach projektu „Nasza szkoła to nasz przyjaciel” realizowanego przez Gminne Centrum Kultury w Szydłowie, a finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
   
Czytaj całość
 
Trzecie miejsce w konkusie ekologicznym Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
26.06.2014.

 W dniu 6 czerwca 2014 roku w ramach obchodów Światowego Dnia Ochrony Środowiska w Zespole Szkół w Czajkowie odbył się IV Powiatowy Konkurs Wiedzy Ekologicznej dla uczniów gimnazjum pod patronatem Starosty Staszowskiego, Burmistrza Miasta i Gminy Staszów, Nadleśniczego Nadleśnictwa Staszów i Prezesa Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi.

Więcej na www.szydlow.pl

 
Kolejne sukcesy w skoku wzwyż Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
04.06.2014.

 Dwóch zawodników Publicznego Gimnazjum w Szydłowie reprezentowało Gminę Szydłów i Powiat Staszowski na lekkoatletycznych mistrzostwach województwa świętokrzyskiego. Wrócili z tarczą.

Więcej info na stronie www.szydlow.pl

 
'Wspomnienia' ze Staszowa Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
26.06.2014.

 W dniu 21 maja w Staszowskim Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie podsumowujące "XX Jubileuszowy Festiwal Kultury Szkół" i "Przedszkoliadę 2014". W spotkaniu wzięli udział dyrektorzy szkół i przedszkoli oraz nauczyciele przygotowujący programy artystyczne na największy w regionie festiwal twórczości uczniowskiej.

Więcej na www.szydlow.pl

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 73 - 81 z 193
Banery
Advertisement
Powered by Gimnazjum im. W.S Reymonta w Szydłowie - CMS Joomla