nav_bar_left AKTUALNOŚCI
 
Menu główne
AKTUALNOŚCI
O SZKOLE
KONTAKT
PATRON
RADA RODZICÓW
RADA PEDAGOG.
SAMORZĄD
OSIĄGNIĘCIA
SPORT
GALERIA ZDJĘĆ
MAPA STRONY
POBIERZ
DORADZTWO ZAWODOWE
RODO
Sondy
Co myślisz o nowej stronie gimnazjum?
 
Licznik
Odwiedzających: 533845

Dzień Edukacji Narodowej Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
16.11.2016.
   13 października 2016 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Święto to obchodzone jest w rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, utworzonej 14 października 1773 roku z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego.
  Przedstawienie z tej okazji przygotowali uczniowie klasy III i IIa pod kierunkiem pani Małgorzaty Boś. Gimnazjaliści słowem, piosenką i tańcem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku  nauczycieli i pracowników obsługi. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.  Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. Na zakończenie uczniowie złożyli życzenia wszystkim pracownikom naszej szkoły oraz wręczyli kwiaty.
  Następnie głos zabrała pani Dyrektor Dorota Kowalczewska – Spetel, która mówiła o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. 
 
Tekst: Małgorzata Boś
Zdjęcia: Dorota Kowalczewska-Spetel
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Banery
Advertisement
Powered by Gimnazjum im. W.S Reymonta w Szydłowie - CMS Joomla